O firmie

Kwiaciarnia AGER  wchodzi w skład PRZEDSIĘBIORSTWA PRODUKCYJNO-HANDLOWEGO "AGER" J. RYBIENIK, założonego w 1991 roku.

Początkowo jako firma RELICO zajmowaliśmy się rozprowadzaniem  materiału szkółkarskiego pochodzącego z Ogrodu Botanicznego we Wrocławiu. Zajmowaliśmy sie też produkcją i dystrybucją sadzonek kwiatowych na lokalny rynek, jak równiez wykonywaliśmy usługi polegające na zakładaniu terenów zielonych i zaopatrywaniu firm w materiał szkółkarski.

Od 1991 roku prowadzimy sprzedaż w punkcie przy ulicy Kazimierza Wielkiego róg Serbańskiej, gdzie w 1992 roku otworzyliśmy kwiaciarnię, która funkcjonuje  do dzisiaj. W międzyczasie prowadzilismy sprzedaż w drugiej kwiaciarni przy ul. Jagiellońskiej i w hurtowni roślin doniczkowych przy ul. Batorego.

W ciągu minionych 30 lat zrealizowaliśmy mnóstwo odpowiedzialnych i trudnych zamówień, nabyliśmy doświadczenia w bardzo trudnej branży jaką jest florystyka. Staramy się spełniać oczekiwania klientów, oferując świeże  i wyszukane kwiaty, na zamówienie sprowadzane prosto z Holandii,  a także od przodujących producentów krajowych.

Realizujemy zamówienia składane na miejscu, telefonicznie lub pocztą mailową, jednak  oczekujemy od Państwa przesłania potwierdzenia przelewu lub dowodu wpłaty - jest to dla nas gwarancją  ważności składanego zamówienia.

Realizujemy usługę dostarczania zamówień pod wskazany adres w kraju i na świecie.